Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto kupić wtryskiwacze po regeneracji

Silniki wysokoprężne posiadają liczne zalety, z tego też powodu bez przerwy są bardzo chętnie wybierane. Lecz jeżeli ulegnie coś w nich poważniejszej awarii, to liczyć się trzeba z kosztami na wysokim poziomie, niekiedy dochodzącymi do kilkunastu tysięcy złotych. Takie usterki między innymi mogą dotykać wtryskiwaczy, co skutkuje problemami ze stabilną pracą jednostki napędowej. Całkiem nowe wtryskiwacze do diesla kosztują bardzo dużo, ponieważ nie ma do nich żadnych zamienników, i trzeba je kupować wyłącznie w autoryzowanych serwisach.

W przypadku starszych samochodów niekiedy wtryski mogą kosztować więcej niż kosztuje całe auto, dlatego też szuka się jakiś tańszych sposobów. Jednym z nich jest regeneracja, jaka z reguły pozwoli przywrócić oryginalne parametry, a co za tym idzie możliwość jazdy przez kolejne kilkanaście lat. Lecz nie w każdym przypadku te elementy są do zregenerowania, z uwagi na zbyt wiele uszkodzeń.

W takich sytuacjach poszukać można takich wtrysków po regeneracji w jakimś sklepie, przy odrobinie szczęścia powinno się je udać ściągnąć już następnego dnia. Przy takim zakupie bardzo dokładnie trzeba podać co się potrzebuje, podając przykładowo numer mający postać 0445117042 dzięki temu uniknie się pomyłki. Ważne także będzie to, ile wtryskiwaczy trzeba będzie kupić, a to wychodzi dopiero po rozłożeniu silnika. W niektórych sytuacjach wystarczy wymienić jedynie parę tych, które najbardziej są zużyte, ale zdarzają się też sytuacje, że kupić trzeba wszystkie.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Poprzedni post
Kolejny post

Dodaj komentarz