Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne domy na wodzie

Ekskluzywne domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to idealna opcja dla osób, które na przykład nie chcą spędzać urlopu w hotelu lub chcą być oddzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest projektowany w oparciu o wysokie standardy, a więc posiada niezbędne certyfikaty oraz nabywcy de facto mają możliwość uwierzyć w to, iż wybiorą dla siebie optymalne wyjście.

Apartamenty mają nabity, indywidualnie nadany numer VIN, akceptowany w całej UE. Nie domagają się też jeszcze jakiegoś zezwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innego rodzaju gruncie, jaki byłby obejmowany ograniczeniem budowy. Na witrynie firmy można zobaczyć tymczasowe wykonania i przekonać się, że apartamenty takie rzeczywiście idealnie wyglądają.

Podane są także dokładne wyznaczniki, jakie ma pływający dom czyli od początku każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego udostępniona. Wyposażenie domu zalicza się do kompletnych, czyli nie zostaje nic innego, jak jedynie skorzystać z jego poszczególnych walorów. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej znajdują się: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł klimatyzacji. Pływające apartamenty są dopasowane do oczekiwań osób, które chciałyby je zakupić oraz doceniają nietuzinkowość, wolność i spędzanie czasu w komfortowych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w wodnym domu wynosi 21 m2. Dom posiada 3 tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Poprzedni post
Kolejny post

Komentarze

Henryk

+Reklama+
Kiedy klient zamawia farbę do wnętrz online, atrakcyjnym aspektem jest sprawdzenie, czy sklep oferuje próbki kolorów. To doskonały sposób na realne zobaczenie, jak farba prezentuje się w danym otoczeniu przed podjęciem ostatecznej decyzji. Wybierz odpowiedni kolor farby do wnętrz i zacznij remont mieszkania.

Dodaj komentarz