Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyroby własne marki MOON DOG: bazująca na naturalnych składnikach pielęgnacja dla psów i kotów

Wyroby autorskie firmy MOON DOG gwarantują naturalną pielęgnację dla psów i kotów. Dostępne produkty z takiej podkategorii można sprawdzić pod adresem https://moondog.pl/pl/menu/produkty-moon-dog-230.html?filter_price=0-36 oraz przekonać się, że rzeczywiście rozsądnie będzie w nie inwestować. Linia naturalnych kosmetyków tego typu zawiera balsam pielęgnacyjny na łapy, nos i odciski, a także balsam z dodatkową osłoną UV. Jest on maksymalnie bezpieczny dla zwierząt, nawet wtedy, kiedy zdarzyło się, iż pies lub kotek zliżą trochę takiego produktu. Balsamy można zakupić w dowolnej pojemności, w zależności od tego, jakie jest zapowiedziane zużycie. W ofercie można też znaleźć naturalny spray do odstraszania na owady dla psów.

Ze względu na to, iż w wyrobach tych nie będzie jakichkolwiek szkodliwych substancji, można spodziewać się, iż idealnie one sprawdzą się w tej roli, jaka jest dla nich spodziewana. Preparaty przed przekazaniem do użytku były sprawdzone, a więc właściciele psów i kotów mogą oczekiwać, iż będą one w pełni bezpieczne. Nie jest znaczące, czy będzie to kocimiętka dla kota, czy inny wyrób, bo może sprawdzić się wzorowo.

Klienci bardzo chętnie kupują również hipoalergiczny, bazujący na naturalnych składnikach szampon dla psów, dedykowany zarówno do pielęgnowania ich skóry, jak i sierści. Z wyrobu tego mogą skorzystać czworonogi wszystkich ras i w różnym wieku. W roślinnych wyrobach dla psów i kotów znajdują się na tyle odżywcze składniki jak: masło shea, masło kakaowe, masło mango, olej z drzewa neem, olej z nasion arbuza, czy wyciąg z ryżu. Przy każdym z wyrobów zaprezentowany jest szczegółowy opis związany z jego wykorzystaniem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Poprzedni post
Kolejny post

Dodaj komentarz